XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 20 WRZEŚNIA A.D. 2020

1. Nasze Sanktuarium bierze udział w akcji „Koronka na ulicach miast świata”. W rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, w najbliższy poniedziałek, 28 września, spotkamy się o godz. 15.00 przed kościołem, na skrzyżowaniu ulic Gomółki i Hubala, aby w łączności z wieloma miejscami w Polsce i na świecie modlić się Koronką w intencji najpilniejszych spraw Kościoła.

2.O. Robert zaprasza młodzież na pierwsze spotkanie oazowe w najbliższy piątek o godz. 18.15 w domu parafialnym.

3. Także w piątek, o godz. 19.00 organizujemy parafialne wyjście do kina Helios przy ul. Kołobrzeskiej na film „Wojtyła. Śledztwo.” Dojazd we własnym zakresie. Spotykamy się przed salą kinową o 18.30. Więcej informacji w gazetce lub w zakrystii.

4. W następną niedzielę, na Mszy św. o godz. 10.30 grupa 29. dzieci po raz pierwszy przyjmie Jezusa w Komunii św. W tym samym czasie, także w dolnym kościele zostanie odprawiona Msza św., dlatego prosimy o pozostawienie miejsca w górnym kościele dla gości związanych z uroczystością komunijną. Natomiast mała grupa 5. dzieci przystąpi po raz pierwszy do Stołu Pańskiego w najbliższą sobotę o godz. 13.30.

5. W następną niedzielę zapraszamy na spotkanie osoby żyjące w związkach niesakramentalnych. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 15.00.

6. Po Mszy św., w przedsionku kościoła można wesprzeć Parafialny Zespół Caritas, który zbiera ofiara dla potrzebujących przy naszym sanktuarium.

7. W przedsionku kościoła można nabyć prasę katolicką.

8. W minionym tygodniu, ze wspólnoty parafialnej, do wieczności przeszli: Amalia Robakowska (przez wiele lat zaangażowana w Parafialny Zespół Caritas), lat 96, ul. Chopina oraz Gabriela Klińska-Zienkiewicz, lat 65, spoza parafii . Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

nasi duszpasterze