grupy parafialne

W NASZEJ PARAFII DZIAŁAJĄ GRUPY PARAFIALNE

MINISTRANCI I LEKTORZY

• Zbiórki Liturgicznej Służby Ołtarza odbywają sięw każdą sobotę o godz. 9.30 (kandydaci), 10.30 (ministranci), 11.00 (lektorzy).

BRACIA ZEWNĘTRZNI

• Służą regularnie na Mszy św. Roznoszą opłatki wigilijne, pełnią dyżur w dni powszednie na Mszy św. o godz. 1500

DUSZPASTERSTWO SŁOWA DRUKOWANEGO „EMAUS”

• Grupa o profilu życia wewnętrznego. Prowadzi bibliotekę parafialną i kiosk z parafialny.

KRĘGI RODZIN

• Istnieją trzy kręgi skupiające klika rodzin. Spotkania odbywają się raz w miesiącu.

ŻYWY RÓŻANIEC

• Liczy 20 róż żeńskich i 1 męską. W każdą I niedzielę miesiąca mają własna Mszę św. o godz. 15.00. Po Mszy św. opiekun spotyka się na dodatkowej konferencji.

RODZINA RADIA MARYJA

• W każdy piątek członkowie Wspólnoty prowadzą adorację Najświętszego Sakramentu.

GRUPA MODLITEWNA O POWOŁANIA „BARKA”

• Członkowie wspólnoty zobowiązują się codziennie odmówić 10-kę różańca w intencji powołań, a w każdy I czwartek miesiąca uczestniczą we Mszy św. i nabożeństwie powołaniowym. Wspólnota spotyka się w I czwartki miesiąca po nabożeństwie w kawiarence parafialnej, ok. 19.00.

ZESPÓL HARCERZY

• 87 Chorągwi ZHR. Pomagają w zorganizowaniu okolicznościowych zabaw dla dzieci w domu parafialnym oraz biorą udział w ważniejszych uroczystościach parafialnych.

PARAFIALNY ZESPÓŁ MŁODZIEŻOWY "EFFATHA"

• Animuje śpiew podczas liturgii Mszy św. niedzielnej o godz. 19.00. Zespół Młodzieżowy jako grupa ewangelizacyjna często włącza się w przebieg ważniejszych uroczystości parafialnych.

MŁODZIEŻOWA WSPÓLNOTA RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE

• Wspólnota Ruchu Światło-Życie gromadzi młodzież od klasy I gimnazjum wzwyż. Spotkania odbywają sięw każdy piątek o godz. 17.00.

WSPÓLNOTA CZCICIELI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

WSPÓLNOTA CHRYSTUSA ZMARTWYCHWSTAŁEGO „GALILEA”

PARAFIALNY ZESPÓŁ CARITAS

WSPÓLNOTA BIBLIJNA

• Wspólnota Biblijna powstała w 2013 roku, jest otwarta dla wszystkiich, którzy chcą zgłębiać Pismo Święte. Spotykamy się co 2 tygodnie w poniedziałki o 19-tej w Domu Parafialnym. Grupa liczy około 20 osób. Spotkania prowadzi Ks.Lucjan Krzywonos.

OAZA DZIECI BOŻYCH

• Spotkania w soboty o 11.30 w domu parafialnym, poziom  -1

SCHOLA DZIECIĘCA "WOJOWNICY PANA"

• Spotkania w soboty o 10.30 w domu parafialnym, poziom  -1