aktualności informacje

2018-12-01

Mini Emaus 2019 w Gdańsku

Już od 25 lat Zmartwychwstańcy organizują MINI-EMAUS, czyli spotkanie dla ministrantów, lektorów, scholek parafialnych z parafii, w których posługują. Tym razem odbędzie się ono po raz pierwszy w naszej parafii w dniach 1-4 maja 2019 r. Spodziewamy się około 350-400 gości z wszystkich zmartwychwstańczych parafii w Polsce jak i również gości z zagranicy (m.in. Ukraina, Włochy, Niemcy).

Głównym celem spotkania jest budowanie wspólnoty poprzez modlitwę i sport (piłka nożna, koszykówka, siatkówka, lekkoatletyka). Chcemy również pokazać uczestnikom piękno Gdańska i zaprosić ich na rejs po Zatoce Gdańskiej.

Jak można pomóc?

1. Modlitwą,
2. Osobistym zaangażowaniem w organizację,
3. Finansowo: nr konta 73 1600 1462 1836 3376 9000 0002 (Odbiorca: Zgromadzenie Zmartwychwstańców; tytułem: MINI EMAUS),
4. Jesteśmy również otwarci na sponsoring firm i instytucji. W tej sprawie prosimy o kontakt z ks. Piotrem, ks. Arkadiuszem lub br. Mariuszem.

Miejsca spotkania

· Kościół parafialny
· Gdański Ośrodek Kultury Fizycznej przy ul. Grunwaldzkiej 244
· Państwowe Szkoły Budownictwa przy ul. Grunwaldzkiej 238
· Zespół Szkół Ogólnokształcących przy ul. Krzyżanowskiego 1

Zobacz inne

Koronka na ulicach miast

Nasze Sanktuarium bierze udział w akcji „Koronka na ulicach miast świata”.

Kurs Nowe Życie

Chcesz poznać bliżej Boga? Zapraszamy Cię na kurs Nowe Życie.

Wakacje dla młodzieży - rekolekcje oazowe 2019

Zapraszamy na rekolekcje Ruchu Światło-Życie