aktualności informacje

2017-04-17

TYDZIEŃ MIŁOSIERDZIA W OKTAWIE WIELKANOCY

W oktawie wielkanocy chcemy się przygotować do świątowania Niedzieli Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy serdecznie przez cały tydzień na Nowennę do Miłosierdzia Bożego oraz Eucharystię o godz. 15.00. Każdego dnia będziemy je przeżywać wraz z zaproszonymi gośćmi.

Poniedziałek Wielkanocny
12.00 – Msza dziękczynna z Zgromadzenie Zmartwychwstańców. Przewodniczy pochodzący z naszej parafii ks. Piotr Bulczak CR.
15.00 - Nowenna do Miłosierdzia Bożego i Msza św.

Wtorek Wielkanocny
15.00 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. Obecne będą siostry Kanoniczki Ducha Świętego de Saxia z Matemblewa, które prowadzą Dom Samotnej Matki i Okno Życia.

Środa Wielkanocna
15.00 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta. Obecni będą podopieczni i wychowawcy z Domu Dziecka przy ul. Abrahama w Gdańsku.

Czwartek Wielkanocny
15.00 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta celebrowana przez kapłanów z dekanatu oliwskiego pod przewodnictwem ks. kan. Wojciecha Tokarza - proboszcza parafii Chrystusa Króla w Gdańsku - Osowie.

Piątek Wielkanocny
15.00 – Nowenna do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta, podczas której będą się modlić wychowawcy i klerycy z Gdańskiego Seminarium Duchownego.

Sobota Wielkanocna
15.00 - Nowenna do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta, w której będą brać udział Zmartwychwstańcy i siostry Zmartwychwstanki pracujący na Pomorzu.

ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO W SANKTUARIUM
Na wszystkich Mszach św. homilie wygłosi ks. Krzysztof Swół CR - Prowincjał Polskiej Prowincji Zmartwychwstańców, były kustosz naszego sanktuarium.

22 IV (sobota) – WIECZÓR MIŁOSIERDZIA
19:00 –Droga Światła Konferencja Eucharystia / Adoracja i uwielbienie Jezusa Miłosiernego

23 IV – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
14:00 – Modlitwa uwielbienia Jezusa Miłosiernego
15:00– Godzina Miłosierdzia. Procesja z Obrazem Jezusa Miłosiernego, Koronka do Miłosierdzia Bożego, UROCZYSTA EUCHARYSTIA - przewodniczy Prowincjał o. Krzysztof Swół CR

Zobacz inne

Nowy Generał Zmartwychwwstańców

Obradująca w Rzymie Kapituła Generalna wybrała nowego Przełożonego Generalnego

Oktawa Wielkanocy - Tydzień Miłosierdzia

Zapraszamy na Lednię

3 czerwca o. Piotr wraz z grupą młodzieży uda się nad Jezioro Lednickie.